redagowanie i korekta tekstu, konsultacje i pomoc, pisanie i tłumaczenie - usługi pisarskie i translatorskie

Współpraca

Pisanie prac - współpraca

Osoby posiadające tzw. "lekkie pióro", lubiące pisać najrozmaitsze teksty w języku polskim oraz językach obcych (np. niemiecki, angielski, rosyjski i inne) zapraszamy do współpracy. Jeśli posiadasz zdolności pisarskie i potrafisz przygotowywać wzorce opracowań z konkretnej dziedziny, po prostu zgłoś się do nas. Jesteśmy otwarci na nowe oferty współpracy.

Zapraszamy do kontaktu osoby posiadające wyższe wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w pisaniu prac i innych tekstów. Atutem będzie także dyspozycyjność, terminowość oraz rzetelność w realizowaniu powierzonych przez nas zleceń. Prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z CV. Odpowiemy na wszystkie oferty. Osobom zaangażowanym we współpracę gwarantujemy ciągłość zleceń.

Na chwilę obecną współpracujemy już z wieloma redaktorami, jednak coraz większa liczba zleceń przyczynia się do poszukiwania kolejnych osób. Poza tym istotne są dla nas nowe pomysły oraz sposoby realizacji danego tematu, gdyż każde opracowanie musi być wyjątkowe i unikalne.

Do współpracy zapraszamy także tłumaczy (nie tylko przysięgłych). Jeśli potrafisz tłumaczyć teksty zwykłe lub specjalistyczne (techniczne, medyczne, prawnicze itp.) ta oferta jest dla Ciebie.

Skontaktuj się z nami!