redagowanie i korekta tekstu, konsultacje i pomoc, pisanie i tłumaczenie - usługi pisarskie i translatorskie

Tłumaczenie - niemiecki

Tłumaczenia

W ramach naszych usług oferujemy także Państwu tłumaczenie tekstów. Może ono dotyczyć fragmentów bądź też całych prac, artykułów czy też wszelkiego rodzaju innych tekstów takich jak np. instrukcje obsługi, ulotki informacyjne oraz inne teksty użytkowe, jak również pozycje książkowe. Językiem wyjściowym jest tutaj język niemiecki, a docelowym język polski i odwrotnie.

Tłumaczenie tekstów zwykłych czy też specjalistycznych to dla naszej kadry żaden problem. Nasi tłumacze mają bowiem kontakt z językiem niemieckim na co dzień. W celu podnoszenia swoim kwalifikacji uczestniczą oni także w wielu międzynarodowych konferencjach dla tłumaczy.

Tłumaczenie tekstów to dość długi i żmudny proces nie zawsze uwieńczony sukcesem, w szczególności gdy nie ma się zbytnio czasu na tego typu pracę. Poza tym niemiecki nie należy do zbyt prostych języków. Bądź co bądź jest to język naszych sąsiadów, więc tym bardziej w przypadku niemieckiego nie możemy pozwolić sobie na żadne faux pas. Dlatego też zaufaj specjalistom w tej branży i zamiast godzinami wertować słowniki, zleć tłumaczenie tekstów po prostu nam.

Niemiecki to wprawdzie nasza specjalność, co jednak nie oznacza, że jest on jedynym językiem, z którego i na który tłumaczymy. Specjalizujemy się w niemieckim ze względu na fakt, że dla dużej ilość naszych Redaktorów język ten jest językiem wykładowym. Niemiecki nie jest zatem jedynym językiem, jeśli chodzi o tłumaczenie czy pisanie, ponieważ nasze usługi dotyczą także całej gamy innych języków obcych.

Nasi specjaliści to tłumacze z wieloletnim stażem, często są to także rodzimi użytkownicy języka. Wielu z naszych współpracowników posiada uprawnienia tłumacza przysięgłego.

Potrzebujesz tłumaczeń wszelkiego rodzaju prac i tekstów w języku polskim, niemieckim czy też angielskim? Dobrze trafiłeś.

Skontaktuj się z nami - pomożemy!