redagowanie i korekta tekstu, konsultacje i pomoc, pisanie i tłumaczenie - usługi pisarskie i translatorskie

Polityka Prywatności

Serwis edu-pisanie.eu świadczy usługi z zakresu pisania, redagowania oraz tłumaczenia materiałów i dokumentów z różnych dziedzin. Dokumenty te charakteryzuje ponadto różnorodna tematyka. Często mają one także charakter czysto użytkowy.

* * *

Wszystkie napisane przez nas prace naukowe takie, jak np.: prace magisterskie, prace zaliczeniowe, prace dyplomowe, prace licencjackie itp., które otrzymuje od nas Klient mają charakter informacyjny i stanowić mogą jedynie wzór lub bazę wyjściową do napisania własnego opracowania naukowego.

* * *

Serwis edu-pisanie.eu nie ponosi odpowiedzialności za wykorzystywanie niezgodne z prawem prac i innych materiałów edukacyjnych przez Klientów.

* * *

Niniejsza strona internetowa może używać technologii cookie tylko i wyłącznie w celach statystycznych. Akceptacja przyjmowania plików cookie może zostać odwołana za pomocą ustawień przeglądarki.

* * *

Podczas korzystania z naszego serwisu możesz również zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych wyłącznie w celu wymiany informacji i kontaktowania się w sprawach dotyczących realizacji zlecenia. Serwis nie udostępnia bowiem ani nie przekazuje podmiotom trzecim żadnych danych osobowych swoich Klientów. Nie są one także nigdzie gromadzone.

* * *