redagowanie i korekta tekstu, konsultacje i pomoc, pisanie i tłumaczenie - usługi pisarskie i translatorskie

Pisanie prac - ceny

Ceny usług uwarunkowane są od indywidualnych cech zlecenia. Istotny przy jego wycenie jest także jego typ, ilości stron oraz tematyka pracy. Dlatego też wyceny dokonujemy w momencie otrzymania od Państwa konkretnych informacji na temat danego tekstu.

  • Pomoc w sporządzeniu spisu treści i bibliografii (bezpłatnie)
  • Ewentualne poprawki wynikające z winy wykonawcy są bezpłatne. Na zgłaszanie ewentualnych poprawek Klient ma 14 dni. Termin ten jest wiążący.

Tłumaczenia - ceny

Cena tłumaczenia pisemnego zależy od tego czy jest ono dokonywane na język obcy, czy też na język polski oraz od terminu wykonania zlecenia. Podstawą ustalenia ceny tłumaczenia jest strona (1800 znaków ze spacjami) tekstu wynikowego. Cena tłumaczenia pierwszej strony jest niezależna od liczby znaków. Każdą następną rozpoczętą stronę przekładu liczy się jak pełną, jeśli ma ponad 900 znaków. Jeśli znaków jest mniej opłata wynosi połowę stawki za stronę.

Za tłumaczenia specjalistyczne o dużym stopniu trudności doliczana jest opłata dodatkowa, o czym informujemy przed przystąpieniem do realizacji zamówienia.
Oczywiście wycena jest darmowa!